Sesje Fotograficzne

Prof. Fotograficzne reportaże i plenery

Fotograficzne sesje są wykonywane tylko przez zawodowców. Świadczymy usługi w zakresie fotografii reportażowej,studyjnej,plenerowej,reklamowej.

Dbamy o  wysoką jakość zdjęć, wykorzystanie umiejętności tworzenia kompozycji, profesjonalizm pracowników, wypracowany przez kilkadziesiąt lat i zrozumienie oczekiwań klientów.

Wykonywaliśmy prace dla wielu renomowanych i uznanych firm realizujących swoje profesjonalnie przygotowane kampanie reklamowe. W naszej galerii znajdziesz próbki i fragmenty tych akcji reklamowych w postaci zdjęć i składów graficznych.Plenerowe sesje fotograficzne są wykonywane na życzenie klienta w miejscach przez niego wyznaczonych lub zaproponowane przez naszą firmę.

     Poza wysokiej klasy sprzętem fotograficznym, profesjonalnym studiem,laboratorium fotograficznym , technologiczną linią wywoływania i wydruku wielkoformatowej fotografii, naszym podstawowym atutem jest umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby Klienta i ich realizacja .Nasze laboratorium fotograficzne Inter-Foto świadczy usługi również dla innych zawodowych fotografików gdzie jakość procesu fotograficzne typu : papier fotograficzny ,chemia i system naświetlania laserowego daje najwyższej jakości odbitki cyfrowe na papierze fotograficznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników (zawodowych fotografów i techników fotografii) staramy się wykonywać usługę z największą starannością .Obsługa serwisów internetowych mn fotopakiety.pl/ i wielu innych serwisów daje naszym Klientom wiele nowych możliwości.

Galeria Foto Cypliński   Tutaj.