Cena odbitek zdjęć 15x21 Kodak do wyboru gradacja :błysk;mat;jedwab

 

 

 

Cena odbitek zdjęć 15x21 Gradacje do wyboru : Błysk; Mat ; Jedwab 

Chcesz wywołać większą ilość rodzinnych zdjęć?

Planujesz zrobienie pamiątkowego albumu dla kogoś bliskiego?

W takich sytuacjach niezwykle ważne jest znalezienie korzystnej oferty umożliwiającej wywołanie zdjęć o świetnej jakości w niewygórowanej cenie.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby cena odbitek zdjęć była jak najniższa - warto poświęcić trochę czasu na porównanie dostępnych ofert i zdecydować się na najkorzystniejszą opcję.

Serwis Fotopakiety.pl oferuje różnorodne, dopasowane do potrzeb wszystkich klientów pakiety odbitek.

Sprawdź cenę odbitek zdjęć 15x21 - ten rozmiar fotografii jest niezwykle popularny i będzie idealny do wydruku zdjęć okolicznościowych. Odbitki zdjęć w takim formacie świetnie nadają się do oprawienie w ramę lub umieszczenia w ozdobnym albumie.

Promocyjna cena odbitek zdjęć 15x21 wykonanych za pośrednictwem serwisu Fotopakiety.pl kształtuje się na poziomie 0,75zł za jedną sztukę. Kupując odbitki w oferowanym przez nas unikatowym pakiecie 100 sztuk można cieszyć się doskonałą jakością fotografii bez konieczności wydawania fortuny.

Proponowane przez Fotopakiety.pl odbitki zdjęć cechują się najwyższą jakością - wydruk odbitekna papierze Kodak Endura Premier professional sprawia, że zamówione fotografie prezentują się fantastycznie!

Wgraj pliki przy pomocy specjalnego programu udostępnionego przez serwis Fotopakiety.pl i już po kilku dniach ciesz się pięknymi odbitkami zdjęć 15x21cm.

Cena 100 sztuk odbitek zdjęć 15x21 to jedynie 75zł - dostępne są różne formy wysyłki odbitek, a dodatkowo zamówienie można odebrać osobiście w jednym z naszych punktów.

Skorzystaj z usług naszego serwisu: wywołaj ulubione zdjęcia, zamów wyjątkowe fotogadżety lub umów się na sesję fotograficzną. Szeroka gama oferowanych świadczeń i ich wysoki poziom sprawiają, że jesteśmy w stanie usatysfakcjonować każdego klienta i sprostać jego największym wymaganiom.

Wejście do programu zobacz cennik   Photos3

  1. Jeżeli jesteś pierwszy raz, zarejestruj się w programie

  2. Potwierdz w emailu rejestrację

  3. Wybierz zdjęcia.formaty,gradacje i kadrowanie

  4. Zamów i gotowe

 Chcesz wysłać zdjęcia kliknij w ikonę  : 

Labolatorium fotograficzne Inter-Foto  

   UWAGA przeczytaj o Kadrowaniu