Fotoindex-odbitka cyfrowa 10x15

FOTOINDEX - odbitka cyfrowa 10x15 
Na życzenie wykonujemy
Fotoindex-możliwość wykonania fotoindexu na fotolabie cyfrowym. Cena odbitki 10x15 fotoindexu uzależniona jest od wielkosci indexu plików cyfrowych.

Zamieszczenie na fotoindex-ie nr klatek lub nr plików.Cennik fotoindexu i zdjęć w różnych formatach 10x15,13x18,15x21,20x30,30x40 i inne. FOTOINDEX

Foto index-Odbitka cyfrowa która mieści miniatury zdjęć z filmu lub karty aparatu. Odbitka cyfrowa może być w różnych formatach wykonywanych w naszym Laboratorium fotograficznym. Nasze fotolaby mogą wykonać zestawienie zdjęć FOTOINDEX  na różnych formatach. Zdjęcia i fotoindexy na papierze Kodak Prof. lub Fuji Prof.

Cennik Dynamiczny czym więcej odbitek tym taniej.

Przeczytaj o Kadrowaniu

Tradycyjne zdjęcia papierowe mają wciąż wielu zwolenników i nie tracą na popularności. Albumy ze zdjęciami, które można ustawić na półce i przejrzeć w dowolnej chwili stanowią miłą alternatywę dla siedzenia przed komputerem i oglądania zdjęć cyfrowych. Chcesz przenieść cyfrowe fotografie na papier? Skorzystaj z profesjonalnego wywoływania zdjęć! Najtaniej zrealizujesz taką usługę w serwisie Fotopakiety.pl - sprawdź ceny odbitek i wybierz idealny format zdjęć do swojego albumu.