Zamów odbitki w 3 prostych krokach

Jeśli chcesz sprawdzić, jaka jest cena odbitek wykonywanych przez serwis Fotopakiety.pl, zajrzyj do zakładki "Cennik odbitek". W zamieszczonej tabelce znajdziesz informacje o tym, ile kosztuje wywoływanie zdjęć w różnych formatach: 10x15, 15x21, 20x30 i innych. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić i jaka jest cena odbitek przy zamówieniu całego pakietu. Fotopakiety.pl to kompleksowa obsługa i profesjonalne wywoływanie zdjęć - najtaniej!

Chcesz wywołać zdjęcia 15x21? Cena odbitek w serwisie Fotopakiety.pl pozytywnie Cię zadziwi! Wejdź w zakładkę "Jak zamawiać" i sprawdź, jakie to proste - wystarczy kilka kroków, aby złożyć zamówienie na wysokiej jakości cyfrowe odbitki na papierze Kodak. Znajdziesz tam również informacje o tym, jak wykadrować zdjęcia, aby prezentowały się jak najlepiej. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wywoływaniem zdjęć, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Do zamawiania i wywoływania zdjęć  i odbitek on-line we wszystkich formatach (program do zdjęć przez internet) służy darmowy program fotosender. Dzięki temu prostemu w obsłudze narzędziu będziesz w stanie zlecić wykonanie odbitek nie ruszając się sprzed ekranu monitora. Tanie zdjęcia na papierze Kodak z naszej strony FOTOPAKIETY.

UWAGA przeczytaj o Kadrowaniu

Po gotowe zlecenie możesz udać się osobiście do jednego z naszych punktów, lub skorzystać z opcji przesyłki pocztowej/kurierskiej.                                                          Zapraszamy do wywoływania zdjęć.

Poniżej znajduje się krótka prezentacja jak wygląda procedura zamawiania zdjęć oraz instrukcja korzystania z programu.
Aby uzyskać szczegółowe informacje najedź kursorem na któryś z kroków.