Laboratorium fotograficzne 

Opis ogólny wyjątkowych fotolaboratoriów.

 

                    Dzisiejsza technologia fotograficzna stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie chodzi tylko o specjalizację jaka dotknęła sam sprzęt do wykonywania zdjęć, a więc aparaty cyfrowe, lustrzanki, które są niesłychanie precyzyjne i szybkie. Chodzi o też o laboratoria, które zajmują się wywoływaniem fotografii na najwyższym poziomie. Specjaliści oferują między innymi takie zaawansowane usługi dla profesjonalnych fotografów jak wywoływanie negatywów w procesie C 41. Poza tym, osoby, którym zależy na najwyższej jakości odbitek mogą zdecydować się na retusz.

Możliwości jakie dają współczesne laboratoria doskonale sprawdzają się w przypadku rekonstrukcji starych zdjęć. Jeśli mamy w domowym, prywatnym albumie fotografie sprzed kilkudziesięciu lat, które są zniszczone, wyblakłe, niewyraźne, możemy odwiedzić profesjonalne laboratorium, które zajmie się swoistym – odświeżeniem, takich starych zdjęć. Pracownicy laboratoriów oferują też między innymi odbitki negatywów, odbitki z diapozytywów, z plików cyfrowych, oraz index printy.

        Interesuje Cię usługa profesjonalnego wywoływania zdjęć? Najtaniej zrealizujesz ją korzystając z serwisu Fotopakiety.pl. W ofercie znajdziesz tanie wywoływanie zdjęć 10x15 - zamów odbitki na papierze Kodak i ciesz się pięknymi zdjęciami z wakacji lub innych ważnych wydarzeń. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi ekspertami - chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące formatów zdjęć lub ceny odbitek.

Ciekawostką jest, że laboratorium fotograficzne może zająć się również archiwizacją plików na CD, oraz laminowaniem wydruków, oraz ich naklejaniem na piankę. Jako że, w dzisiejszych czasach fotografia jest niezwykle ważnym narzędziem reklamy, w laboratoriach wykonuje się również wysokiej klasy wydruk wielkoformatowy do 70cm na 100cm i wiecej,wszystko na papierze fotograficznym co daje największą jakość odwzorowania barw i  ostrości. 

Odbitki mogą być wykonywane na papierze matowym, błyszczącym,jedwab lub metalic,  posiadającym wysokie wskaźniki odwzorowania naniesionych informacji. Taki papier posiadający najwyższe parametry może zagwarantować trwałość kolorów nawet na sto lat. Pracownicy laboratoriów dbają o to, aby każde zdjęcie zostało dokładnie sprawdzone jeśli chodzi o konieczność naniesienia poprawek barwnych i gęstościowych. Poza tym, usługodawcy usuwają takie wady jak efekt czerwonych oczu, oraz zarysowania negatywu. Jeśli zatem zajmujemy się profesjonalnie fotografią, czy też jeśli robimy zdjęcia wyłącznie dla celów prywatnych, oferta laboratoriów pomoże nam w osiągnięciu najlepszej klasy zdjęć.

 

Laboratorium fotograficzne 

Serwis www.inter-foto.com.pl 

 

         Laboratorium fotograficzne świadczy usługi dla profesjonalistów i zarazem amatorów.

Celem fotolaboratorium  jest osiągnięcie jak najwyższej jakości zdjęć na papierze Kodak Endura Premier.

Zawsze pracują  na materiałach Kodak ,chemia,papier,Minilab.

Minilab pracuje w systemie  naświetlania laserowego, co daje jedyną największą jakość jaką można na dziś osiągnąć.

          Inter-FotoPrzygotowało dla amatarów system ,program do przesyłania zdjęć przez internet.

Program umożliwia intuicyjnie przesłać zdjęcia do naszego fotolaboratorium a w zamian klient otrzymuje informacje

w e-mailach o statusie usługi i na koniec zdjęcia pocztą lub kurierem.

         Profesjonalne laboratorium Inter-Foto ma wielu klientów prowadzących działalność fotograficzną.

Inter-Foto Prof. dla profesjonalistów przygotowało specjalne warunki stałej współpracy:

(udostepniamy miejsce na serwerze do składania zleceń Prof. wyodrębnione dla każdego fotografa oddzielnie).            

Każde zlecenie Prof. poprzedzone jest kalibracją Digi-laba i oddzielnymi kanałami dla każdego fotografa oddzielnie.

Przy stałej współpracy mozliwość dopasowania kanału do swoich zdjęć pod względem : wyostrzenia,kadru,odcienia,jasności,nasycenia,upodobań,itp.