Fotograf Artur Cypliński

Kucharz tworząc potrawę o niezrównanym smaku wykorzystuje swój talent, wiedzę, świeże i różnorodne produkty dodając oprócz przypraw kuchennych to co najważniejsze … swoją duszę i niepowtarzalny smak.

Fotograf profesjonalista ma zadanie uwiecznić dzieło kucharza w jak najwierniejszej formie, ukazując potrawy i desery z wykorzystaniem natury światła oraz w pełnej gamie kolorów.

Artur Jarosław Cypliński jest jednym z niewielu fotografów profesjonalistów, którzy potrafią ukazać za pomocą obiektywu to co dla ludzkiego oka jest oczywiste, naturalne i intuicyjne.

Artur kontynuuje dzieło swojego ojca seniora rodu Cyplińskich, przecierającego szlak niezależnych fotografów w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Założyciel firmy Inter-Foto

Obserwując sfotografowane przez Artura Cyplińskiego kulinarne arcydzieła w formie potraw, przystawek, deserów powracamy myślami w pastelowe kolory przeszłości i przypominamy sobie smaki oraz zapachy dzieciństwa zagłębiając się w jej bezmiar.

To jest puenta kunsztu tego fotografa, który delektuje się obrazami i ukazuje nam piękno otaczającego świata.

Takie opinie są znane w otoczeniu Artura Cyplińskiego.

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mojej firmy:

Inter-foto Artur i Grażyna Cyplińscy S.C. prowadzącej z sukcesem działalność w zakresie fotografii naturalnej, artystycznej, rodzinnej i pejzażu.

Specjalizujemy się w ukazywaniu świata takim jakim jest bez upiększeń, modyfikacji i retuszu – świat jest zbyt piękny, aby wprowadzać zbędne zniekształcenia.

Gwarantujemy wysoką jakość zdjęć, wykorzystanie umiejętności tworzenia kompozycji, nienaganny profesjonalizm pracowników, wypracowany przez kilkadziesiąt lat i zrozumienie oczekiwań klientów naszej firmy.

Wykonywaliśmy prace dla wielu renomowanych i uznanych firm realizujących swoje profesjonalnie przygotowane kampanie reklamowe. W naszej galerii znajdziesz próbki i fragmenty tych akcji reklamowych w postaci zdjęć i składów graficznych

Poza wysokiej klasy sprzętem fotograficznym, profesjonalnym studiem,laboratorium fotograficznym , technologiczną linią wywoływania i wydruku wielkoformatowej fotografii, naszym podstawowym atutem jest umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby Klienta i ich realizacja .Nasze laboratorium fotograficzne Inter-Foto świadczy usługi również dla innych zawodowych fotografików gdzie jakość procesu fotograficzne typu : papier fotograficzny ,chemia i system naświetlania laserowego daje najwyższej jakości odbitki cyfrowe na papierze fotograficznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników (zawodowych fotografów i techników fotografii) staramy się wykonywać usługę z największą starannością .Obsługa serwisów internetowych mn fotopakiety.pl/ i wielu innych serwisów daje naszym Klientom wiele nowych możliwości.

Robert Kamiński – Gł. Specjalista ds. Marketingu i Rynkowego Sukcesu